Loading...

Bus line 87

Line 87 Platform Quai 4 Morning Lunch Evening
BETTANGE Bei der Barriär 7:50:00 13:38:00 17:08:00
BETTANGE Dippecherstrooss 7:53:00 13:35:00 17:05:00
DIPPACH Op der Haard 7:55:00 13:33:00 17:03:00
HOLZEM Bréck 8:02:00 13:26:00 16:56:00
HOLZEM Mamerstross 8:03:00 13:25:00 16:55:00
MAMER Coq Hardi 8:05:00 13:23:00 16:53:00
MAMER Arret Centre (Kirch) 8:08:00 13:20:00 16:50:00
BERTRANGE EE2 8:30:00 13:15:00 16:45:00

emileweber

L-5411 Canach Tel: 35 65 75 1