Loading...

Bus line 86

Line 86 Platform 5 Morning Lunch Evening
ESCH/ALZETTE Cité Verte 7:00:00 x x
ESCH Rond-point "arrêt café Strada" 7:05:00 14:19:00 17:49:00
SCHIFFLANGE Stadhaus 7:20:00 14:00:00 17:30:00
SCHIFFLANGE Niddeschgaass 7:22:00 13:55:00 17:25:00
SCHIFFLANGE Gringe Wee 7:24:00 x x
BERGEM Centre 7:32:00 x x
PONTPIERRE Pompjéesbau 7:42:00 13:40:00 17:10:00
EHLANGE Am Pull 7:47:00 13:38:00 17:08:00
RECKANGE / MESS Am Duerf x 13:35:00 17:05:00
BERTRANGE EE2 8:30:00 13:15:00 16:45:00

emilefrisch

L-3225 Luxembourg       Tel: 49 61 51 1