Loading...

Bus line 85

Line 85 Platform 5 Morning Lunch Evening
DUDELANGE Arrêt "Gare" 7:00:00 14:30:00 18:00:00
DUDELANGE Gemeng 7:05:00 14:25:00 17:55:00
BETTEMBOURG Café du Stadion 7:20:00 14:10:00 17:40:00
BETTEMBOURG Gare 7:25:00 14:05:00 17:35:00
BETTEMBOURG Kiircheplaz 7:27:00 14:02:00 17:32:00
LEUDELANGE Waschbuer 7:45:00 13:40:00 17:10:00
LEUDELANGE Kamellebierg 7:48:00 13:37:00 17:07:00
LEUDELANGE Schléiwenhaff x x x
LEUDELANGE Gare 7:50:00 13:35:00 17:05:00
BERTRANGE EE2 8:30:00 13:15:00 16:45:00

emilefrisch

L-3225 Luxembourg       Tel: 49 61 51 1