Loading...

Bus line 81

Line 81 Platform 5 Morning Lunch Evening
CANACH Weber 7:15:00 14:15:00 17:50:00
SCHUTTRANGE Kanecherstrooss 7:20:00 14:09:00 17:44:00
SCHUTTRANGE Kräizung (Pharmacie) 7:22:00 14:08:00 17:43:00
SCHRASSIG Schwaarz Kaz x x x
SCHRASSIG Schlassgewann 7:24:00 14:04:00 17:39:00
OETRANGE Ecole 7:30:00 x x
OETRANGE Trengen Knapp 7:32:00 14:01:00 17:36:00
SANDWEILER Kaschterjanshaff 7:36:00 13:56:00 17:31:00
SANDWEILER Schiltzperdgen 7:37:00 13:55:00 13:30:00
ITZIG Kiirch 7:46:00 13:45:00 17:20:00
HESPERANGE Am Keller 7:49:00 13:42:00 17:17:00
HESPERANGE Sprëtzenhaus 7:52:00 13:41:00 17:16:00
HESPERANGE Um Schlass (Rue de Gasperich) 7:54:00 13:39:00 17:14:00
BERTRANGE EE2 8:30:00 13:15:00 16:45:00

emileweber

L-5411 Canach Tel: 35 65 75 1