Loading...

Bus line 80

Line 80 Platform 4 Morning Lunch Evening
OBERBILLIG Kirche x 14:37:00 18:07:00
TEMMELS Kirchstrasse x 14:33:00 18:03:00
WELLEN Am Sportplatz x 14:25:00 17:55:00
WELLEN Kindergarten x 14:20:00 17:50:00
GREVENMACHER Gare routière 7:13:00 14:15:00 17:45:00
GREVENMACHER Tanneurs 7:15:00 14:14:00 17:44:00
BERG Bei der Schmëtt 7:24:00 14:04:00 17:34:00
ROODT/SYRE Barriär 7:30:00 14:02:00 17:32:00
MENSDORF Ennen am Dorf 7:34:00 13:58:00 17:28:00
NIEDERANVEN Laach 7:40:00 13:52:00 17:22:00
OBERANVEN Fielsenhaus 7:43:00 13:50:00 17:20:00
HOSTERT Am Bruch 7:45:00 13:48:00 17:18:00
SENNINGERBERG Charly/s Statioun 7:48:00 13:45:00 17:15:00
BERTRANGE EE2 8:30:00 13:15:00 16:45:00

emileweber

L-5411 Canach Tel: 35 65 75 1