Loading...

Bus line 79

...
...
+ -
Line 79 Platform 4 Morning Lunch Evening
ROLLINGEN Veräinsbau 7:38:00 13:50:00 17:30:00
ROLLINGEN Letzebuergerstroos 7:39:00 13:48:00 17:28:00
LINTGEN Kräizong 7:41:00 13:46:00 17:26:00
FAUTELFIELS Helmdange 7:47:00 13:41:00 17:21:00
BOFFERDANGE Maison de retraite 7:48:00 13:40:00 17:20:00
HEISDORF Couvent 7:51:00 13:38:00 17:18:00
HELMSANGE Millewee 7:53:00 13:37:00 17:17:00
HELMSANGE Feux Mercatoris 7:54:00 13:36:00 17:16:00
HELMSANGE Tricentenaire 7:56:00 13:34:00 17:14:00
HELSEM Barriär x 13:32:00 17:12:00
WALFERDANGE Gemenge Plaz 7:58:00 13:31:00 17:11:00
BERELDANGE Police 7:59:00 13:30:00 17:10:00
BERTRANGE EE2 8:30:00 13:15:00 16:45:00

voyageecker

L-7333 Steinsel       Tel: 33 94 94 1