Loading...

Bus line 79

Line 79 Platform 4 Morning Lunch Evening
ROLLINGEN Veräinsbau 7:43:00 13:50:00 17:30:00
ROLLINGEN Letzebuergerstroos 7:44:00 13:48:00 17:28:00
LINTGEN Kräizong 7:46:00 13:46:00 17:26:00
LORENTZWEILER Gare / Corresp. Ligne 102 (Blaschette) 7:50:00 13:42:00 17:22:00
BOFFERDANGE Maison de retraite 7:52:00 13:40:00 17:20:00
HEISDORF Couvent 7:55:00 13:38:00 17:18:00
HELMSANGE Millewee 7:57:00 13:37:00 17:17:00
HELMSANGE Feux Mercatoris 7:58:00 13:36:00 17:16:00
HELMSANGE Tricentenaire 8:00:00 13:34:00 17:14:00
HELSEM Barriär x 13:32:00 17:12:00
WALFERDANGE Gemenge Plaz 8:03:00 13:31:00 17:11:00
BERELDANGE Police 8:04:00 13:30:00 17:10:00
BERTRANGE EE2 8:30:00 13:15:00 16:45:00

voyageecker

L-7333 Steinsel       Tel: 33 94 94 1