Loading...

Bus line 78

Line 78 Platform 4 Morning Lunch Evening
BLASCHETTE Rue de Fischbach 7:33:00 13:57:00 17:27:00
BLASCHETTE Kreizung 7:34:00 13:56:00 17:26:00
STEINSEL Michel Rodange 7:47:00 13:47:00 17:17:00
STEINSEL Gonneshof r. Basse 7:49:00 13:45:00 17:15:00
BERELDANGE Elterstrachen 7:52:00 13:43:00 17:13:00
BRIDEL Stuff 8:06:00 13:37:00 17:07:00
BRIDEL Taverne 8:08:00 13:35:00 17:05:00
BRIDEL Berk 8:09:00 13:33:00 17:03:00
KOPSTAL Breck - rte de Lux 8:11:00 13:31:00 17:01:00
BERTRANGE EE2 8:30:00 13:15:00 16:45:00

voyageecker

L-7333 Steinsel       Tel: 33 94 94 1