Loading...

Bus line 77

Line 77 Platform 4 Morning Lunch Evening
BERINGEN Wäschbur 7:38:00 13:50:00 17:20:00
MERSCH Gare 7:42:00 13:46:00 17:16:00
MERSCH Stäereplaz x x x
MERSCH Reckenerstroos 7:45:00 13:43:00 17:13:00
RECKANGE Schoul 7:49:00 13:42:00 17:12:00
KEISPELT Bei Péickes 7:57:00 13:35:00 17:05:00
KEISPELT Spellen Eck 7:58:00 13:34:00 17:04:00
MEISPELT Kuesselt 7:59:00 13:33:00 17:03:00
MEISPELT Bei Mëllesch 8:00:00 13:32:00 17:02:00
MEISPELT Kräizwee 8:01:00 13:31:00 17:01:00
MAMER Eglantiers 8:15:00 13:20:00 16:50:00
MAMER Mambra 8:16:00 13:19:00 x
MAMER Baerendall 8:17:00 13:18:00 16:49:00
MAMER Gaaschtbierg 8:18:00 13:17:00 16:48:00
BERTRANGE EE2 8:30:00 13:15:00 16:45:00

voyageecker

L-7333 Steinsel       Tel: 33 94 94 1