Loading...

Bus line 76

...
...
+ -
Line 76 Platform 2 Morning Lunch Evening
ERPELDANGE (only Thur+Frid) Bei der Schoul x x 17:50:00
BISSEN Kiirch 7:26:00 13:59:00 17:29:00
BISSEN Kräizung 7:27:00 13:58:00 17:28:00
USELDANGE Spuerkeess 7:35:00 13:55:00 17:25:00
USELDANGE Ramassage scolaire, 11 am Tremel 7:36:00 13:54:00 17:24:00
BROUCH (MERSCH) Kneppchen 7:46:00 13:44:00 17:14:00
BROUCH/MERSCH Kiercheplaz 7:47:00 13:43:00 17:13:00
SAEUL Kiëm 7:51:00 13:39:00 17:09:00
TUNTANGE Duerf 7:56:00 13:35:00 17:05:00
KEHLEN Schaarfeneck 8:03:00 13:27:00 16:57:00
KEHLEN Op der Héicht 8:06:00 13:25:00 16:55:00
BERTRANGE EE2 8:30:00 13:15:00 16:45:00

Voyage-DemySchandeler
L-8295 Keispelt Tel: 30 01 46 1
L-8460 Eischen Tel: 39 60 31 1