Loading...

Bus line 76

...
...
+ -
Line 76 Platform 2 Morning Lunch Evening
ERPELDANGE (only Thur+Frid) Bei der Schoul x x 17:50:00
BISSEN Steekräiz 7:25:00 14:00:00 17:30:00
BISSEN Kiirch 7:26:00 13:59:00 17:29:00
BISSEN Kräizung 7:27:00 13:58:00 17:28:00
BUSCHDORF Maaschhaff 7:37:00 13:50:00 17:20:00
BROUCH (MERSCH) Kneppchen 7:43:00 13:44:00 17:14:00
BROUCH/MERSCH Kiercheplaz 7:44:00 13:43:00 17:13:00
SAEUL Kiëm 7:48:00 13:39:00 17:09:00
TUNTANGE Sellerstrooss 7:52:00 13:36:00 17:06:00
TUNTANGE Duerf 7:53:00 13:35:00 17:05:00
TUNTANGE Weisserchen x x x
DONDELANGE Ramassage scolaire (Aral) 7:57:00 13:31:00 17:01:00
DONDELANGE Dondel 7:58:00 13:30:00 17:00:00
KEHLEN Schaarfeneck 8:03:00 13:27:00 16:57:00
KEHLEN Bei Fiewer 8:05:00 13:26:00 16:56:00
KEHLEN Op der Héicht 8:06:00 13:25:00 16:55:00
BERTRANGE EE2 8:30:00 13:15:00 16:45:00

Voyage-DemySchandeler
L-8295 Keispelt Tel: 30 01 46 1
L-8460 Eischen Tel: 39 60 31 1