Loading...

Bus line 76

Line 76 Platform 2 Morning Lunch Evening
BISSEN Steekräiz 7:30:00 14:00:00 17:30:00
BISSEN Kiirch 7:31:00 13:59:00 17:29:00
BISSEN Kräizung 7:32:00 13:58:00 17:28:00
GREVENKNAPP Riesenhaff 7:39:00 13:50:00 17:20:00
BROUCH (MERSCH) Kneppchen 7:45:00 13:47:00 17:17:00
BROUCH/MERSCH Kiercheplaz 7:46:00 13:46:00 17:16:00
SAEUL Kiëm 7:50:00 13:42:00 17:12:00
TUNTANGE Duerf 7:55:00 13:35:00 17:06:00
TUNTANGE Weisserchen x x x
DONDELANGE Dondel 8:00:00 13:30:00 17:02:00
KEHLEN Schaarfeneck 8:05:00 13:27:00 16:57:00
KEHLEN Bei Fiewer 8:07:00 13:26:00 16:56:00
KEHLEN Op der Héicht 8:08:00 13:25:00 16:55:00
BERTRANGE EE2 8:30:00 13:15:00 16:45:00

Voyage-DemySchandeler
L-8295 Keispelt Tel: 30 01 46 1
L-8460 Eischen Tel: 39 60 31 1