Loading...

Bus line 73

...
...
+ -
Line 73 Platform 2 Morning Lunch Evening
KOERICH Fuurt 7:45:00 13:45:00 17:15:00
KOERICH Commune rte. Princ. 7:46:00 13:43:00 17:13:00
KOERICH Ramassage scolaire "5, rue de Goeblange" 7:47:00 13:41:00 17:11:00
GOEBLANGE Giewel 7:51:00 13:40:00 17:10:00
GOETZINGEN Kraiz 7:54:00 13:37:00 17:07:00
GOETZINGEN Kierch 7:55:00 13:36:00 17:06:00
OLM Op der Schanz 8:00:00 13:31:00 17:01:00
CAPELLEN Klouschter 8:04:00 13:27:00 16:57:00
CAPELLEN Hireknapp 8:06:00 13:25:00 16:55:00
BERTRANGE EE2 8:30:00 13:15:00 16:45:00

Voyage-DemySchandeler
L-8295 Keispelt Tel: 30 01 46 1
L-8460 Eischen Tel: 39 60 31 1