Loading...

Bus line 72

Line 72 Platform 2 Morning Lunch Evening
ARLON Tec, rue des GenĂȘts 7:25:00 14:04:00 17:44:00
ARLON Sq Astrid, rue de Bastogne 7:26:00 14:02:00 17:42:00
ARLON Gare Urbain 7:29:00 14:00:00 17:40:00
ARLON Isi x x x
ARLON Carrefour de la Spetz x x x
ARLON Route de Mersch 85 7:35:00 13:52:00 17:32:00
EISCHEN Rue de Hobscheid 7:42:00 13:45:00 17:25:00
HOBSCHEID Laiterie x 13:42:00 17:22:00
HOBSCHEID Schoul 7:46:00 x x
HOBSCHEID Hiehl 7:47:00 13:41:00 17:21:00
HOBSCHEID Viirstad 7:48:00 13:39:00 17:19:00
STEINFORT Kolonie 7:51:00 13:36:00 17:16:00
STEINFORT Al Schmeltz 7:52:00 13:35:00 17:15:00
STEINFORT Schoul 7:53:00 13:34:00 17:14:00
HAGEN Laach 7:55:00 13:31:00 17:11:00
HAGEN Kiirch 7:57:00 13:30:00 17:10:00
WINDHOF Windhof 8:03:00 13:28:00 17:06:00
CAPELLEN Klouschter 8:12:00 13:25:00 17:03:00
BERTRANGE EE2 8:30:00 13:15:00 16:45:00

Voyage-DemySchandeler
L-8295 Keispelt Tel: 30 01 46 1
L-8460 Eischen Tel: 39 60 31 1