Loading...

Bus line 70

Line 70 Platform 2 Morning Lunch Evening
PETANGE Place du Marché 7:30:00 13:50:00 17:30:00
PETANGE Cité CFL 7:31:00 13:49:00 17:29:00
BASCHARAGE Rond Point A.S. 7:35:00 13:45:00 17:15:00
BASCHARAGE Centre Sportif x x x
BASCHARAGE Place Schuman 7:38:00 13:42:00 17:12:00
BASCHARAGE Brasserie 7:43:00 13:39:00 17:09:00
SCHOUWEILER Kastill 7:49:00 13:34:00 17:04:00
SCHOUWEILER Kiirch 7:50:00 13:33:00 17:03:00
SCHOUWEILER Al Schoul 7:51:00 13:32:00 17:02:00
DIPPACH Op der Kopp 7:52:00 13:31:00 17:01:00
DIPPACH Bei der Kapell 7:53:00 13:30:00 17:00:00
DIPPACH Bei der Créche 7:55:00 13:30:00 17:00:00
BERTRANGE EE2 8:30:00 13:15:00 16:45:00

Voyage-DemySchandeler
L-8295 Keispelt Tel: 30 01 46 1
L-8460 Eischen Tel: 39 60 31 1