Loading...

Bus line 70

...
...
+ -
Line 70 Platform 2 Morning Lunch Evening
LAMADELAINE Schoul 7:25:00 14:07:00 17:37:00
PETANGE Place du Marché 7:30:00 14:02:00 17:32:00
PETANGE Letzebuergerstroos 7:31:00 14:01:00 17:31:00
PETANGE Cité CFL 7:31:00 14:01:00 17:31:00
BASCHARAGE Rond Point A.S. 7:35:00 13:57:00 17:27:00
BASCHARAGE Brasserie 7:43:00 13:49:00 17:19:00
BASCHARAGE Bommelscheier 7:45:00 13:47:00 17:17:00
SCHOUWEILER Kastill 7:49:00 13:43:00 17:13:00
SCHOUWEILER Al Schoul 7:51:00 13:41:00 17:11:00
SCHOUWEILER Um Kierker 7:53:00 13:39:00 17:09:00
GARNICH Am Brill 8:00:00 13:32:00 17:02:00
GARNICH Schmëtt 8:02:00 13:30:00 17:00:00
BERTRANGE EE2 8:30:00 13:15:00 16:45:00

Voyage-DemySchandeler
L-8295 Keispelt Tel: 30 01 46 1
L-8460 Eischen Tel: 39 60 31 1