Loading...

Bus line 69B

Line 69B Platform 10 Morning Lunch Evening
GREIVELDANGE Kellerei 7:13:00 14:06:00 17:36:00
GOSTINGEN Schoul/Festsall 7:23:00 13:56:00 17:26:00
BEYREN Op der Bréck 7:25:00 13:53:00 17:23:00
CANACH Rue du Pont 7:30:00 13:49:00 17:19:00
CANACH Post 7:31:00 13:48:00 17:18:00
CANACH Weber 7:32:00 13:47:00 17:17:00
CANACH Huehlgaass 7:34:00 13:46:00 17:16:00
SCHUTTRANGE Kräizung (Pharmacie) 7:43:00 13:38:00 17:08:00
SCHUTTRANGE Al Schetter Mett 7:46:00 13:36:00 17:06:00
UBERSYREN Kraizgaass 7:48:00 13:30:00 17:00:00
KIRCHBERG EE1 8:20:00 13:15:00 16:45:00

emileweber

L-5411 Canach Tel: 35 65 75 1