Loading...

Bus line 69B

...
...
+ -
Line 69B Platform 10 Morning Lunch Evening Evening
Mon-FriTue+Thu+FriMon+WedTue+Thu+Fri
GREIVELDANGE Kellerei 7:13:00 14:21:00 17:31:00 17:36:00
GOSTINGEN Schoul/Festsall 7:23:00 14:11:00 17:21:00 17:26:00
BEYREN Op der Bréck 7:25:00 14:08:00 17:18:00 17:23:00
CANACH Rue du Pont 7:30:00 14:04:00 17:14:00 17:19:00
CANACH Post 7:31:00 14:03:00 17:13:00 17:18:00
CANACH Weber 7:32:00 14:02:00 17:12:00 17:17:00
CANACH Huehlgaass 7:34:00 14:01:00 17:11:00 17:16:00
SCHUTTRANGE Kräizung (Pharmacie) 7:43:00 13:53:00 17:03:00 17:08:00
MUNSBACH Kulturzentrum 7:45:00 13:51:00 17:01:00 17:06:00
KIRCHBERG EE1 8:20:00 13:30:00 16:40:00 16:45:00

emileweber

L-5411 Canach Tel: 35 65 75 1