Loading...

Bus line 69A

Line 69A Platform 10 Morning Lunch Evening
NITTEL Bahnhofstraße 7:10:00 14:03:00 17:33:00
NITTEL Rochusstraße 7:12:00 14:01:00 17:31:00
SOST Niedersost 7:19:00 13:55:00 17:25:00
WINCHERINGEN Trier Strasse & Guxhagener Strasse 7:22:00 13:52:00 17:22:00
WINCHERINGEN Wincheringen Ort 7:25:00 13:50:00 17:20:00
WORMELDANGE Commune 7:33:00 13:45:00 17:15:00
WORMELDANGE Erdkaul 7:34:00 13:46:00 17:16:00
KIRCHBERG EE1 8:20:00 13:15:00 16:45:00

emileweber

L-5411 Canach Tel: 35 65 75 1