Loading...

Bus line 68

Line 68 Platform 10 Morning Lunch Evening
NIEDERANVEN Millen 7:30:00 13:56:00 17:26:00
NIEDERANVEN 6, rue Goesfeld 7:32:00 13:50:00 17:20:00
NIEDERANVEN Laach x 13:40:00 17:10:00
NIEDERANVEN Op de Wolken 7:35:00 13:41:00 17:11:00
OBERANVEN Rue Schetzel 7:37:00 13:43:00 17:13:00
RAMELDANGE Am Bounert 7:38:00 13:44:00 17:14:00
SENNINGEN Kierch 7:45:00 13:38:00 17:08:00
SENNINGEN Kiem 7:46:00 13:37:00 17:07:00
SENNINGEN Duerfplaz 7:48:00 13:35:00 17:05:00
SENNINGERBERG Rue des RĂ©sidences 7:54:00 13:29:00 16:59:00
SENNINGERBERG Gromscheed 7:55:00 13:28:00 16:58:00
SENNINGERBERG Kapell 7:56:00 13:27:00 16:57:00
KIRCHBERG EE1 8:20:00 13:15:00 16:45:00

emileweber

L-5411 Canach Tel: 35 65 75 1