Loading...

Bus line 68

...
...
+ -
Line 68 Platform 10 Morning Lunch Evening Evening
Mon-FriTue+Thu+FriMon+WedTue+Thu+Fri
NIEDERANVEN 6, rue Goesfeld 7:35:00 14:03:00 17:13:00 17:18:00
NIEDERANVEN Laach 7:37:00 14:01:00 17:11:00 17:16:00
NIEDERANVEN Op de Wolken 7:38:00 14:00:00 17:10:00 17:15:00
OBERANVEN Routstrach 7:39:00 13:59:00 17:09:00 17:14:00
OBERANVEN Fielsenhaus 7:40:00 13:58:00 17:08:00 17:13:00
OBERANVEN Rue Schetzel 7:41:00 13:57:00 17:07:00 17:12:00
OBERANVEN Rue d'Ernster 7:42:00 13:56:00 17:06:00 17:11:00
RAMELDANGE Am Bounert 7:43:00 13:55:00 17:05:00 17:10:00
RAMELDANGE Rëtsch x x x x
RAMELDANGE 61, rue Principale (Ramassage scolaire) 7:46:00 13:52:00 17:02:00 17:07:00
RAMELDANGE 45, rue Principale (Ramassage scolaire) 7:47:00 13:51:00 17:01:00 17:06:00
RAMELDANGE 23, rue Principale (Ramassage scolaire) 7:48:00 13:50:00 17:00:00 17:05:00
HOSTERT Am Bruch 7:50:00 13:48:00 16:58:00 17:03:00
SENNINGERBERG Rue des Pins 7:53:00 13:45:00 16:55:00 17:00:00
SENNINGERBERG Rue des Résidences 7:54:00 13:44:00 16:54:00 16:59:00
SENNINGERBERG Gromscheed 7:55:00 13:43:00 16:53:00 16:58:00
SENNINGERBERG Kapell 7:56:00 13:42:00 16:52:00 16:57:00
KIRCHBERG EE1 8:20:00 13:30:00 16:40:00 16:45:00

emileweber

L-5411 Canach Tel: 35 65 75 1