Loading...

Bus line 67

Line 67 Platform 9 Morning Lunch Evening
REMICH Place Nico Kloop 7:15:00 14:04:00 17:34:00
ROLLING Rolling/Bous 7:20:00 13:57:00 17:27:00
ASSEL Assel 7:21:00 13:56:00 17:26:00
MOUTFORT Kapell 7:29:00 13:50:00 17:20:00
OETRANGE Ecole 7:32:00 13:47:00 17:17:00
OETRANGE Gare 7:34:00 13:45:00 17:15:00
SCHRASSIG Schlassgewann 7:38:00 13:41:00 17:11:00
SCHUTTRANGE Um Grousbuer 7:40:00 13:39:00 17:09:00
SCHUTTRANGE Kiircheplaz 7:41:00 13:38:00 17:08:00
MUNSBACH Kulturzentrum 7:42:00 13:37:00 17:07:00
MUNSBACH Minsber Baach 7:44:00 13:35:00 17:05:00
KIRCHBERG EE1 8:20:00 13:15:00 16:45:00

emileweber

L-5411 Canach Tel: 35 65 75 1