Loading...

Bus line 67

...
...
+ -
Line 67 Platform 9 Morning Lunch Evening Evening
Mon-FriTue+Thu+FriMon+WedTue+Thu+Fri
PERL Abzw. Siercker Str. (Ex Schampaul) 6:58:00 14:35:00 17:45:00 17:50:00
NENNIG Sparkasse 7:09:00 14:24:00 17:34:00 17:39:00
NENNIG Bahnhof 7:10:00 14:23:00 17:33:00 17:38:00
REMICH Place Nico Kloop 7:15:00 14:19:00 17:29:00 17:34:00
ERPELDANGE Rollengerstrooss 7:19:00 14:13:00 17:23:00 17:28:00
ROLLING Rolling/Bous 7:20:00 14:12:00 17:22:00 17:27:00
ASSEL Assel 7:21:00 14:11:00 17:21:00 17:26:00
MOUTFORT Kiem 7:28:00 14:06:00 17:16:00 17:21:00
OETRANGE Ecole 7:32:00 14:02:00 17:12:00 17:17:00
OETRANGE Gare 7:34:00 14:00:00 17:10:00 17:15:00
SCHRASSIG Schlassgewann 7:38:00 13:56:00 17:06:00 17:11:00
SCHUTTRANGE Um Grousbuer 7:40:00 13:54:00 17:04:00 17:09:00
SCHUTTRANGE Kiircheplaz 7:41:00 13:53:00 17:03:00 17:08:00
MUNSBACH Kulturzentrum 7:42:00 13:52:00 17:02:00 17:07:00
MUNSBACH Minsber Baach 7:44:00 13:50:00 17:00:00 17:05:00
KIRCHBERG EE1 8:20:00 13:30:00 16:40:00 16:45:00

emileweber

L-5411 Canach Tel: 35 65 75 1