Loading...

Bus line 66

Line 66 Platform 9 Morning Lunch Evening
LAROCHETTE Bleech 7:21:00 13:54:00 17:24:00
HEFFINGEN Centre 7:25:00 13:50:00 17:20:00
GODBRANGE Bei der Kirch 7:31:00 13:45:00 17:15:00
ALTLINSTER Altlinster 7:34:00 13:42:00 17:12:00
BOURGLINSTER Am Brill 7:36:00 13:40:00 17:10:00
BOURGLINSTER Am Duerf 7:37:00 13:39:00 17:09:00
BLASCHETTE Rue Neuve 7:43:00 13:34:00 17:04:00
ASSELSCHEUER Rue du Grunewald 7:45:00 13:32:00 17:02:00
EISENBORN Am Duerf 7:46:00 13:31:00 17:01:00
KIRCHBERG EE1 8:20:00 13:15:00 16:45:00

josyclement

L-6163 Bourglinster       Tel: 78 04 54 - 1