Loading...

Bus line 66

...
...
+ -
Line 66 Platform 9 Morning Lunch Evening Evening
Mon-FriTue+Thu+FriMon+WedTue+Thu+Fri
ERNZEN Manzebach 7:21:00 14:09:00 17:19:00 17:24:00
HEFFINGEN Centre 7:25:00 14:05:00 17:15:00 17:20:00
GODBRANGE Bei der Kirch 7:31:00 14:00:00 17:10:00 17:15:00
ALTLINSTER Altlinster 7:34:00 13:57:00 17:07:00 17:12:00
BOURGLINSTER Am Brill 7:36:00 13:55:00 17:05:00 17:10:00
BOURGLINSTER Am Duerf 7:37:00 13:54:00 17:04:00 17:09:00
BLASCHETTE Rue Neuve 7:43:00 13:49:00 16:59:00 17:04:00
ASSELSCHEUER Rue du Grunewald 7:45:00 13:47:00 16:57:00 17:02:00
EISENBORN Am Duerf 7:46:00 13:46:00 16:56:00 17:01:00
KIRCHBERG EE1 8:20:00 13:30:00 16:30:00 16:45:00

josyclement

L-6163 Bourglinster       Tel: 78 04 54 - 1