Loading...

Bus line 65

Line 65 Platform 8 Morning Lunch Evening
BROUCH Wecker x 14:08:00 17:38:00
ZITTIG Kapell 7:17:00 14:05:00 17:35:00
BECH Bei der Gemeng 7:20:00 14:00:00 17:30:00
CONSDORF Op der Gare 7:25:00 13:55:00 17:25:00
ALTRIER Bildchen 7:29:00 13:51:00 17:21:00
RIPPIG Kobenbour 7:30:00 13:50:00 17:20:00
GRAULINSTER Haapstrooss 7:31:00 x x
JUNGLINSTER Um Railand 7:35:00 13:46:00 17:16:00
JUNGLINSTER Op der Gare 7:36:00 13:44:00 17:14:00
JUNGLINSTER Um Léi 7:37:00 13:43:00 17:13:00
JUNGLINSTER Op de Fréinen 7:38:00 13:42:00 17:12:00
GONDERANGE Schoul 7:42:00 13:38:00 17:08:00
ERNSTER Naasswiss 7:43:00 13:35:00 17:05:00
ERNSTER Duerfplaatz 7:44:00 13:36:00 17:06:00
RAMELDANGE 61, rue Principale 7:46:00 13:30:00 17:00:00
HOSTERT Charly/s Gare x 13:28:00 16:58:00
KIRCHBERG EE1 8:20:00 13:15:00 16:45:00

josyclement

L-6163 Bourglinster       Tel: 78 04 54 - 1