Loading...

Bus line 65

...
...
+ -
Line 65 Platform 8 Morning Lunch Evening Evening
Mon-FriTue+Thu+FriMon+WedTue+Thu+Fri
BROUCH Wecker x 14:23:00 17:33:00 17:38:00
ZITTIG Kapell 7:17:00 14:20:00 17:30:00 17:35:00
BECH Bei der Gemeng 7:20:00 14:15:00 17:25:00 17:30:00
CONSDORF Op der Gare 7:25:00 14:10:00 17:20:00 17:25:00
ALTRIER Bildchen 7:29:00 14:06:00 17:16:00 17:21:00
RIPPIG Kobenbour 7:30:00 14:05:00 17:00:00 17:20:00
GRAULINSTER Haapstrooss 7:31:00 x x x
JUNGLINSTER Um Railand 7:35:00 14:01:00 17:11:00 17:16:00
JUNGLINSTER Op der Gare 7:36:00 13:59:00 17:09:00 17:14:00
JUNGLINSTER Um Léi 7:37:00 13:58:00 17:08:00 17:13:00
JUNGLINSTER Op de Fréinen 7:38:00 13:57:00 17:07:00 17:12:00
GONDERANGE Breck 7:41:00 x x x
GONDERANGE Schoul 7:42:00 13:53:00 17:03:00 17:08:00
ERNSTER Naasswiss 7:43:00 13:51:00 17:01:00 17:06:00
ERNSTER Duerfplaatz 7:44:00 13:50:00 17:00:00 17:05:00
RAMELDANGE Beiebierg x x x x
RAMELDANGE Beim Bësch x x x x
HOSTERT Charly/s Gare x 13:28:00 16:53:00 16:58:00
SENNINGERBERG Breedewues 7:50:00 13:40:00 16:50:00 16:55:00
KIRCHBERG EE1 8:20:00 13:30:00 16:40:00 16:45:00

josyclement

L-6163 Bourglinster       Tel: 78 04 54 - 1