Loading...

Bus line 63

Line 63 Platform 8 Morning Lunch Evening
HOHENSONNE Ort 7:06:00 14:29:00 17:59:00
AACH An der Helt 7:10:00 14:24:00 17:54:00
SIRZENICH P&R 7:15:00 14:19:00 17:49:00
SIRZENICH Feldstrasse 7:16:00 14:13:00 17:43:00
TRIERWEILER Schulstrasse 7:25:00 14:04:00 17:34:00
IGEL Moselstrasse 7:41:00 13:50:00 17:20:00
WASSERBILLIG Op der Bréck 7:45:00 13:48:00 17:18:00
MERTERT Route Nationale 7:50:00 13:45:00 17:15:00
KIRCHBERG EE1 8:20:00 13:15:00 16:45:00

emileweber

L-5411 Canach Tel: 35 65 75 1