Loading...

Bus line 63

...
...
+ -
Line 63 Platform 8 Morning Lunch Evening Evening
Mon-FriTue+Thu+FriMon+WedTue+Thu+Fri
AACH Hohensonne/Ort 7:01:00 14:40:00 17:54:00 17:59:00
AACH An der Helt 7:06:00 14:45:00 17:59:00 18:04:00
SIRZENICH P&R 7:11:00 14:35:00 17:49:00 17:54:00
SIRZENICH Feldstrasse 2 7:19:00 14:27:00 17:41:00 17:46:00
TRIERWEILER Schulstrasse 7:26:00 14:20:00 17:34:00 17:39:00
FUSENICH Zur First 7:28:00 14:18:00 17:32:00 17:37:00
IGEL Waldstraße 7:36:00 14:10:00 17:24:00 17:29:00
WASSERBILLIG Op der Bréck 7:42:00 14:05:00 17:18:00 17:23:00
MERTERT Route Nationale 7:47:00 14:00:00 17:13:00 17:18:00
KIRCHBERG EE1 8:20:00 13:30:00 16:40:00 16:45:00

emileweber

L-5411 Canach Tel: 35 65 75 1