Loading...

Bus line 62

Line 62 Platform 7 Morning Lunch Evening
MONDORF Christophorus 7:00:00 14:20:00 17:58:00
FRISANGE Cite Aaluecht 7:11:00 14:09:00 17:47:00
FRISANGE Aal Gemeng x 14:08:00 17:46:00
BIVANGE E. Steichen 7:18:00 14:03:00 17:41:00
FENTANGE Op de Leemen 7:20:00 14:01:00 17:39:00
FENTANGE An der Hiehl 7:25:00 13:56:00 17:34:00
FENTANGE Fuertwee (King's Pub) 7:26:00 13:55:00 17:33:00
HESPERANGE Am Keller 7:36:00 13:45:00 17:23:00
HESPERANGE Wollefsmillen 7:38:00 13:43:00 17:21:00
HOWALD Am Houwaldsbierg 7:39:00 13:42:00 17:20:00
HOWALD Bei der Kierch 7:41:00 13:40:00 17:18:00
HOWALD Minsb√ęsch 7:42:00 13:39:00 17:17:00
HOWALD Jhangeli 7:46:00 13:37:00 17:13:00
BONNEVOIE Hippodrome 7:47:00 13:36:00 17:12:00
BONNEVOIE Dernier Sol x 13:35:00 17:11:00
LUX (CENTRE) Rue Heine x 13:29:00 17:02:00
KIRCHBERG EE1 8:20:00 13:15:00 16:45:00

emileweber

L-5411 Canach Tel: 35 65 75 1