Loading...

Bus line 61

Line 61 Platform 7 Morning Lunch Evening
MANTERNACH Gare Manternach 7:22:00 14:05:00 17:35:00
WECKER An der Schmett 7:26:00 14:03:00 17:33:00
WECKER Gare 7:27:00 14:02:00 17:32:00
FLAXWEILER Op der Brëck 7:37:00 13:52:00 17:22:00
OLINGEN Am Kéisbierg 7:41:00 13:47:00 17:17:00
OLINGEN C. Culturel 7:42:00 13:46:00 17:16:00
ROODT/SYRE Am Gronn 7:44:00 13:43:00 17:13:00
ROODT/SYRE Bowengsbierg 7:45:00 13:42:00 17:12:00
ROODT/SYRE Gare Roodt/Syre x 13:41:00 17:11:00
ROODT/SYRE Campus scolaire 7:46:00 13:40:00 17:10:00
MENSDORF Rue des Moulins x 13:38:00 17:08:00
ROODT-SUR-SYRE Rothoicht 7:47:00 13:36:00 17:06:00
KIRCHBERG EE1 8:20:00 13:15:00 16:45:00

emileweber

L-5411 Canach Tel: 35 65 75 1