Loading...

Bus line 61

...
...
+ -
Line 61 Platform 7 Morning Lunch Evening Evening
Mon-FriTue+Thu+FriMon+WedTue+Thu+Fri
MANTERNACH Gare Manternach 7:17:00 14:20:00 17:30:00 17:35:00
WECKER An der Schmett 7:21:00 14:18:00 17:28:00 17:33:00
WECKER Gare 7:22:00 14:17:00 17:27:00 17:32:00
BERG Bei der Schmett 7:27:00 14:12:00 17:22:00 17:27:00
FLAXWEILER Op der Brëck 7:32:00 14:07:00 17:17:00 17:22:00
OLINGEN Am Kéisbierg 7:36:00 14:02:00 17:12:00 17:17:00
OLINGEN C. Culturel 7:37:00 14:01:00 17:11:00 17:16:00
ROODT/SYRE Am Gronn 7:39:00 13:58:00 17:08:00 17:13:00
ROODT/SYRE Bowengsbierg 7:40:00 13:57:00 17:07:00 17:12:00
ROODT/SYRE Gare Roodt/Syre x 13:56:00 17:06:00 17:11:00
ROODT/SYRE Campus scolaire 7:41:00 13:55:00 17:05:00 17:10:00
MENSDORF Rue des Moulins 7:45:00 13:53:00 17:03:00 17:08:00
ROODT-SUR-SYRE Rothoicht x 13:51:00 17:01:00 17:06:00
NIEDERANVEN Geisfeld 7:50:00 13:49:00 16:59:00 17:04:00
NIEDERANVEN Routscheed 7:51:00 13:48:00 16:58:00 17:03:00
SENNINGEN Kiem 7:52:00 x x x
SENNINGEN 9, rue du Château (ramassage scolaire) x 13:46:00 16:56:00 17:01:00
SENNINGEN Duerfplaz 7:54:00 13:45:00 16:55:00 17:00:00
SENNINGERBERG Mënsterbësch 7:59:00 13:40:00 16:50:00 16:55:00
SENNINGERBERG Laangschib 7:59:00 13:40:00 16:50:00 16:55:00
KIRCHBERG EE1 8:20:00 13:30:00 16:40:00 16:45:00

emileweber

L-5411 Canach Tel: 35 65 75 1