Loading...

Bus line 60

...
...
+ -
Line 60 Platform 7 Morning Lunch Evening Evening
Mon-FriTue+Thu+FriMon+WedTue+Thu+Fri
WELFRANGE Op der Plaz 7:00:00 14:32:00 17:42:00 17:47:00
HASSEL Karmesch 7:07:00 14:24:00 17:34:00 17:39:00
WEILER-LA-TOUR Cimetière 7:10:00 14:21:00 17:31:00 17:36:00
WEILER-LA-TOUR Pekebierg 7:13:00 14:19:00 17:29:00 17:34:00
SYREN Nidderbach 7:18:00 14:14:00 17:24:00 17:29:00
MOUTFORT Syrbréck 7:24:00 14:09:00 17:19:00 17:24:00
MOUTFORT Bombasch 7:26:00 14:07:00 17:17:00 17:22:00
SANDWEILER Am Eck 7:35:00 13:59:00 17:09:00 17:14:00
SANDWEILER Rue d´Itzig 7:36:00 13:58:00 17:08:00 17:13:00
SANDWEILER Apdikt 7:37:00 13:57:00 17:07:00 17:12:00
SANDWEILER Kiirch 7:38:00 13:56:00 17:06:00 17:11:00
SANDWEILER Hiel x 13:56:00 17:06:00 17:11:00
NEUHAUSGEN Kiischtewee 7:44:00 13:50:00 17:00:00 17:05:00
KIRCHBERG EE1 8:20:00 13:30:00 16:40:00 16:45:00

emileweber

L-5411 Canach Tel: 35 65 75 1