Loading...

Bus line 56

Line 56 Platform 5 Morning Lunch Evening
LORENTZWEILER An der Kléck 7:34:00 13:49:00 17:19:00
LORENTZWEILER Gare 7:36:00 13:47:00 17:17:00
BOFFERDANGE Maison de retraite 7:38:00 13:45:00 17:15:00
HEISDORF Klouschter 7:42:00 13:41:00 17:11:00
HEISDORF Millewee 7:44:00 13:39:00 17:09:00
HELSEM Feux mercatoris 7:45:00 13:38:00 17:08:00
HELSEM Barriär 7:49:00 13:34:00 17:04:00
KIRCHBERG EE1 8:20:00 13:15:00 16:45:00

voyageecker

L-7333 Steinsel       Tel: 33 94 94 1