Loading...

Bus line 55

Line 55 Platform 5 Morning Lunch Evening
WELSDORF Rue des Champs 7:07:00 14:07:00 17:42:00
COLMAR-BERG Piscine 7:10:00 14:05:00 17:40:00
MERSCH Lankheck 7:20:00 13:55:00 17:30:00
RECKANGE Schoul 7:23:00 13:55:00 17:27:00
MERSCH Reckenerstroos 7:27:00 13:50:00 17:25:00
MERSCH Gare 7:31:00 13:45:00 17:18:00
BERBACH Blannenheem 7:36:00 13:41:00 17:14:00
ROLLINGEN Letzebuergerstr. 7:38:00 13:39:00 17:12:00
LINTGEN Abri feux/Kreizung 7:40:00 13:37:00 17:10:00
KIRCHBERG EE1 8:20:00 13:15:00 16:45:00

voyageecker

L-7333 Steinsel       Tel: 33 94 94 1