Loading...

Bus line 53

...
...
+ -
Line 53 Platform 4 Morning Lunch Evening Evening
Mon-FriTue+Thu+FriMon+WedTue+Thu+Fri
KOERICH Gemeng 7:09:00 14:21:00 17:35:00 17:40:00
GOEBLANGE Giewel 7:12:00 14:18:00 17:33:00 17:38:00
GOETZINGEN Abri Kreiz 7:14:00 14:16:00 17:31:00 17:36:00
GOETZINGEN Kiirch 7:15:00 14:15:00 17:30:00 17:35:00
CAPELLEN Klouschter 7:22:00 14:08:00 17:24:00 17:29:00
CAPELLEN Police 7:23:00 14:07:00 17:23:00 17:28:00
MAMER Eglantiers 7:27:00 14:04:00 17:20:00 17:25:00
MAMER Mambra 7:28:00 14:02:00 17:11:00 17:16:00
MAMER Gaaschtbierg 7:30:00 14:01:00 17:10:00 17:15:00
BERTRANGE Cite Millewee x 13:56:00 17:05:00 17:10:00
BERTRANGE Mairie 7:38:00 13:51:00 17:00:00 17:05:00
BERTRANGE Cimetière 7:40:00 13:49:00 16:58:00 17:03:00
BERTRANGE 62, rue de Strassen 7:43:00 x x x
STRASSEN Chapelle x 13:45:00 16:54:00 16:59:00
STRASSEN Arrêt Kessler 7:46:00 13:43:00 16:52:00 16:57:00
STRASSEN Centre Culturel Barblé 7:47:00 13:42:00 16:51:00 16:56:00
STRASSEN Cafe Benelux 7:48:00 13:41:00 16:50:00 16:55:00
STRASSEN Hondseck 7:50:00 13:40:00 16:48:00 16:53:00
STRASSEN Huorgarten 7:51:00 13:38:00 16:48:00 16:53:00
STRASSEN Wandmillen 7:52:00 13:37:00 16:47:00 16:52:00
STRASSEN Stade 7:53:00 13:36:00 16:46:00 16:51:00
KIRCHBERG EE1 8:20:00 13:30:00 16:40:00 16:45:00

Voyage-DemySchandeler
L-8295 Keispelt Tel: 30 01 46 1
L-8460 Eischen Tel: 39 60 31 1