Loading...

Bus line 53

Line 53 Platform 4 Morning Lunch Evening
KOERICH Gemeng 7:19:00 14:05:00 17:40:00
GOEBLANGE Giewel 7:22:00 14:02:00 17:38:00
GOETZINGEN Abri Kreiz 7:24:00 14:00:00 17:36:00
CAPELLEN Klouschter 7:32:00 13:52:00 17:29:00
CAPELLEN Police 7:33:00 13:51:00 17:28:00
MAMER Eglantiers 7:37:00 13:48:00 17:25:00
MAMER Mambra 7:38:00 13:46:00 17:16:00
MAMER Gaaschtbierg 7:40:00 13:45:00 17:15:00
BERTRANGE Cite Millewee x 13:40:00 17:10:00
BERTRANGE Mairie 7:49:00 13:35:00 17:05:00
BERTRANGE Cimetière 7:50:00 13:33:00 17:03:00
BERTRANGE 62, rue de Strassen 7:53:00 x x
STRASSEN Chapelle x 13:29:00 16:59:00
STRASSEN Arrêt Kessler 7:56:00 x x
STRASSEN Centre Culturel Barblé 7:57:00 13:26:00 16:56:00
STRASSEN Cafe Benelux 7:58:00 13:25:00 16:55:00
STRASSEN Hondseck 8:00:00 13:23:00 16:53:00
STRASSEN Wandmillen 8:02:00 13:22:00 16:52:00
STRASSEN Stade 8:08:00 13:21:00 16:51:00
KIRCHBERG EE1 8:20:00 13:15:00 16:45:00

Voyage-DemySchandeler
L-8295 Keispelt Tel: 30 01 46 1
L-8460 Eischen Tel: 39 60 31 1